vzduch–vzduch

AA_12_4_luftluft

Naše tepelná čerpadla jsou vybavena nejmodernější technologií, jako je odmrazování, regulace den–noc a automatické spuštění při poruše napájení. Naše tepelná čerpadla jsou velmi tichá. Modely ES jsou speciálně navrženy tak, aby maximálně efektivním způsobem dodávaly vysoký výkon a dobře snášely náročné severské klima.

Vzduchové tepelné čerpadlo ES je vhodné pro většinu budov a nevyžaduje kromě samotného zařízení prakticky žádné další investice. Vnější jednotka je namontována přímo na venkovní stěně nebo na stojanu. Elegantně řešená vnitřní jednotka je namontována uvnitř budovy.

Přizpůsobené skandinávskému klimatu

ES AA 12.4 je výkonné tepelné čerpadlo vzduch–vzduch moderního vzhledu. Jeho detaily a komponenty byly speciálně navrženy pro náročné skandinávské klima. AA 12.4 je tepelné čerpadlo, které dokáže zajistit dostatek tepla a významně ušetřit při velmi nízkých teplotách. Tepelné čerpadlo má výkonný kompresor Panasonic s variabilní rychlostí a jiné moderní komponenty, které by tepelné čerpadlo mělo mít.

Moderní automatika pro optimální výkon

ES AA 12.4 je vybaveno invertorovým kompresorem, který automaticky reguluje výkon kompresoru, když je zapotřebí teplo změnit. Elektronický expanzní ventil EEV navíc udržuje vysoký výkon a kapacitu (COP) při nízkých venkovních teplotách. To znamená absolutně nejlepší využití výkonu a velkou úsporu.

 

Technické údaje
Max. tepelný výkon 5530 wattů
Max. chladící výkon 4100 wattů
COP max. 4.5
Energetická klasifikace A
Odběr proudu – ohřívání 495–1600 W
Odběr proudu  chlazení 370–1800 W
Teplotní rozsah -25 °C až +40 °C
Maximální průtok vzduchu  m3/h 650
Rozmrazování podle potřeby Ano
Topný kabel kondenzátní vaničky Ano
Ohřívání kompresoru Ano
Elektronický expanzní ventil Ano
Kompresor Panasonic Inverter Rotary
Hladina hluku vnitřní jednotky 38 dB (A)
Hladina hluku vnější jednotky 47 dB (A)
Hmotnost vnitřní jednotky 10 kg
Hmotnost vnější jednotky 33 kg
Provozní faktor R410A
Rozměry vnitřní jednotky š x h x v 915 x 185 x 290 mm
Rozměry vnější jednotky š x h x v 780 x 255 x 550 mm
Napájecí napětí s uzemněním 230 V, 50 Hz, 10 A

 CENA TČ

5,5 kW:

iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

42.000 KČ

 

Ceny jsou uvedeny bez DPH. V ceně je kompletní tepelné čerpadlo (vnitřní a vnější jednotka), chladivo do vzdálenosti 4 metry a regulace. V ceně není potrubí a ostatní montážní materiál.

Zpět na Tepelná čerpadla