Úvod

Alternativní zdroje tepla

Výroba TUV a přitápění solárním kolektorem

Naše poslání:

Solární kolektory a celé topné systémy, úspory energie, ekologické zdroje tepla, moderní technologie, dotace, instalace na klíč, jedinečný design.

 

My v SOLAR POWER chceme, aby Slunce pracovalo za Vás.

 

CHCEME,

My v SOLAR POWER Vám to umožníme.

aby SLUNCE,

Slunce je náš přítel, spolupracovník a nezbytný zdroj pro naši práci.

PRACOVALO za Vás

Vždy věnujeme pozornost „něčemu navíc“, abychom zvýšili hodnotu našich produktů. Můžeme použít solární energii pro vytápění, pro ohřev teplé užitkové vody nebo vody v bazénu. Různé aplikace solárního ohřevu mohou být kombinovány i ve stávajícím topném systému. Nabízíme řešení, která splňují všechny myslitelné potřeby. Necháme Slunce pracovat pro Vás. Naším záměrem je, abychom vždy poskytli správné řešení.

 

Naše vize: Solární energie jako přirozená součást každé budovy

Na běžnou střechu rodinného domu dopadne ročně solární energie za 300.000 Kč. Chceme, aby lidé tento zdroj energie přijali jako přirozenou součástí každé domácnosti – ať už pro vytápění, chlazení, pro ohřev teplé vody, nebo výrobu elektřiny. Vidíme sami sebe jako průkopníky, jedny z prvních v České republice, kteří dokázali navrhnout solární systém tak, aby byl pro klienta přínosem a byl pohodlný pro používání. K dosažení tohoto cíle pracujeme každý den s oddaností a nadšením. Díky tomu Vám můžeme poskytnout nejvyšší kvalitu našich produktů a služeb.

.

 

1+1

Vypracujeme pro Vás kompletní dokumentaci a podáme žádost o dotace:

chci solar

chci kotel

chci zateplit